gry karciane internetowe

gry karciane internetowe

Proste pomysły na Halloween Party Games

Z Halloween tylko tydzień z dala, myśleliśmy, że będziemy dzielić się kilka pomysłów na proste gry i zabawy straszne, że https://www.naprawaskrzyn.pl/ małe potwory lubią się bawić, a to ma stosunkowo niewielki wysiłek zorganizowania:

• Ghost Hunt - wycięte kształty duchach z białego papieru lub kartonu (pozwalają około 4 - 5 na osobę). Ukryj je wokół domu i ogrodu i uzyskać mali goście, aby je znaleźć. (Jeśli masz różne grupy wiekowe dzieci, może chcesz dać najmłodszych fory.) Dziecko, które znajdzie najwięcej duchów jest zwycięzcą. Jest to również świetna gra grać pod koniec partii i nie będzie musiał dostarczyć worków napełnionych partii albo. Trzymać mały poczęstunek do każdego ducha przed ukrywa, daje każdemu dziecku pusty worek partii i niech wypełnić je z tym, co znajdą.

gry karciane internetowe

• Ten-Pin dyni bowling - 10 podobnych butelek plastikowych rozmiar niepełnym wymiarze wypełnić z małych kamieni i żwiru, tak że stoją i nie przewrócić się zbyt łatwo. (Jeśli masz czas, czy też czuje się twórczy, można również ozdobić je wyglądać jak potwory.) Narysuj przerażającą twarz na mini dyni - to będzie piłka kręgle. Pozycja Twojego butelki i pozwolić dzieciom po kolei wbić je z dyni, utrzymując wynik jak idą. Dziecko z najwyższym wynikiem wygrywa.

• Yucky Dip - miarka się dynię i napełnić gotowane, chłodzony makaron. Dodaj małych paczek cukierków lub owiniętych traktuje i dobrze wymieszać. Zaproś swoich małych gości po kolei na yucky dip - ostrzegamy może to bałagan!

gry karciane internetowe

• Nawiedzony Jar - Napełnij słoik z małych zabawek i słodyczy lub rozdrobnione białego papieru (notując ilu Korzyści masz umieścić w!). Każde dziecko wtedy odgadnie, ile rzeczy są w słoiku i najbliższy przypuszczenie wygrywa cukierki!

• potwory muzyczne - umieścić na jakiś upiorny muzyki i uzyskać mali goście poruszać się jak potwory.
Artykuł dzięki: