gry karciane encyklopedia

gry karciane encyklopedia

Jak zatrzymać Znęcanie Inne w 4 prostych krokach

Większość artykułów, które można przeczytać w spojrzeniach do czynienia z zastraszanie, jak powstrzymać się od prześladowania cię tyranem. Jednakże, istnieje zapotrzebowanie na te, które dotyczą nauczania osobnika jak zatrzymać zastraszanie innych. Jeśli podjął decyzję, aby odwrócić się od życia w zastraszanie innych, to informacje w tym artykule mogą pomóc nie tylko to. Poniższe cztery proste kroki mogą pomóc odwrócić się od życia przemocy i uzupełnić o rzeczy, które zostały dokonane w przeszłości.

1. Niech inni wiedzą, skończysz

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jeśli chcesz, aby zatrzymać bullying to niech inni wokół ciebie wiedzą, że są zrobione szkodzenia innym. Są szanse, że jeśli były tyranem przez dłuższy czas, inni wokół ciebie znam cię przez twoją reputację jako średni. W celu przejścia do przodu z nowym stylem życia, ważne jest, aby upewnić się, że wszyscy wokół ciebie wie o twoich nowych zamierzeń. Często twoje działania mogą mówią głośniej niż słowa. Spróbuj zrobić coś dobrego dla innych, a ludzie zaczną widzieć prawdy.

2. Znajdź nowy zestaw znajomych

Jest to dość bezpieczny zakład, że gdy odwracają się od swoich poprzednich działań i zatrzymać bullying, twoi przyjaciele tzw zacznie odpływać. Te same przyjaciół może nawet obrócić na ciebie i zaczynają zastraszanie ci w zamian. Nawet jeśli twoi przyjaciele trzymać po twojej stronie, może być najlepiej spojrzeć na nowy zestaw znajomych, którzy nie mają przemocy i poniżenia w umyśle. Przez skojarzenie z tymi, którzy są mili i pokojowy charakter, należy upewnić się, że nie jesteś skłonny do wrócić do starych sposobów.

3. zdobyć szacunek Nie każe mu

Teraz, gdy już przestał zastraszanie innych, straciłeś sposób dokonywania inni cię szanować. Przekonasz się, że w celu uzyskania szacunku teraz, trzeba będzie je zdobyć.
Artykuł dzięki: