gry karciane freecell pobierz

gry karciane freecell pobierz

Po pierwsze widzimy, że gdy pojawił się anioł obawiali. Czy można ich winić?!? Oto owe pasterze robią dokładnie to, co mają robić, gdy pojawia się anioł z chwałę Pana świeci, i oczywiście, że nigdy nie widzieli tego ich życie! Mogę sobie wyobrazić, jak oni prawdopodobnie chcieli pracować przez całe życie.podsłuchy gdynia Lecz anioł przemówił i powiedział, aby nie bać – Dobrą wiadomością było do naśladowania. Co chwila napięcia musieli doświadczyło tak zdecydowali w ich umysłach pozostać nieruchomo i słuchać anioła.

Widzimy następnie, że pasterze rzeczywiście pozostać nieruchomo i słuchać tego, co anioł miał do powiedzenia. Są Zaskoczeni pasterze i jestem pewien, że szczegóły tego, co zostało powiedziane musiało być dla nich trudne do zapamiętania w stanie niepewności. Myślę, że anioł czekał na tyle długo, żeby zyskać spokój i słuchać uważnie. Nie wiemy, ale mam swoje przemyślenia.

Następnie po anioł powiedział im dobrą nowinę o narodzinach Zbawiciela, byli posłuszni. Wstali i udał się w poszukiwaniu tego dziecka w Betlejem. Zauważ, że nie dostać w swoje sprawy w porządku, ale poszło tak jak im kazano.

Dwie lekcje z pasterzy

Myślę, że są dwa wnioski możemy wyciągnąć wnioski z działań tych przeszkolonych pasterzy.

Wszyscy stają się boi czasami. Niektórzy ludzie nie lubią się przyznać, to emocje, ale wszyscy mamy czasy, że strach o nasze zdrowie, finanse, śmierci, rodziny lub przyszłości. Niektórzy ludzie obawiają się tego rodzaju sytuacji na stałym niezdrowej podstawie a niektórzy z nas po prostu się ich boją spokojnie w naszych głowach. Myślę, że kluczem jest zrozumienie emocji i określić jego źródło.

Potem jak pasterze powinni wziąć te obawy i niech chwała Pana świecą na nich. Dla nas to po prostu będzie wyglądać popełnienia go do modlitwy. Proś Boga, tylko to, co muszę zrobić z tym strachem.Czy jest prawdą w źródłach emocji?

Po konsultujemy i usłyszeć od Boga, to musimy pójść za przykładem tych pasterzy i podjąć odpowiednie działania. Podejmowania pozytywnych działań, tak jak Bóg ustanawia dla ciebie. Nie dodawaj swoje myśli do niego, ale być posłusznym Bogu.

Myślę, że jeśli kierujemy te dwa kroki z czasów strachu, wtedy też będzie błogosławiony przez naszych działań. Pasterze byli błogosławieni ponad miarę, będąc świadkiem Maryi o wiadomości usłyszeli od anioła z dzieckiem Jezusa. Następnie były one jednym z pierwszych na tej planecie położyć oczy na Boga, który przyszedł w postaci człowieka za to Zbawiciel! Wow – jak oni byli błogosławieni!

Artykuł dzięki: drczelej.pl