gry karciane ekonomiczne

gry karciane ekonomiczne

Niebezpieczeństwa podwodne pływanie – Shallow Water Blackout

Tragiczne wypadki utonięcia w trakcie pływania podwodnego są bynajmniej czymś wyjątkowym agencje pracy warszawa.

Zupełnie jak na ironię, na liście ofiar są jeszcze znani wodniaków. W 1999 roku, członek zespołów meksykański Narodowy Jr i starszy wodna Omar Ortega, utonął podczas narodowego zespołu zaplanowanym praktykowania podwodnego pływania.zakład pogrzebowy Sportowiec, który został silnie uwarunkowana Waterman, po prostu zemdlał w wodzie i utonął w basenie. Gdy ktoś zauważył jego nieobecności, a ciało zostało znalezione na dnie basenu jest, było już za późno, aby uratować życie 19-letni mężczyzna jest.

Co się stało z Ortega, jest znana i powszechnie określany jako płytkiej wodzie Blackout, lub umieścić go zwykły, podwodny omdlenia, która jest przypisana do hiperwentylacji, powodując niedotlenienie mózgu, i. mi. Brak tlenu do mózgu.

gry karciane ekonomiczne

To możliwe konsekwencją hiperwentylacji jest to, co każdy nurek skóry lub snorkeler należy pamiętać podczas pływania pod wodą.

blackout płytkie wody (SWB) jest zwykle związane z nurkowania i snorkelingu ze skórą. Utrata przytomności uderza najczęściej na głębokości 15 m (pięć stóp) z powierzchni. To głębokość gdzie tlen głodnych układ oddechowy człowieka aktywnie rozpocząć ponownie pochłaniających tlen z nurków krwi powodując bardzo szybki rozwój hipoksji (głód tlenowy).

Ciekawostką na temat tego niebezpiecznego stanu jest to, że praktycznie nigdy nie występuje z niedoświadczonych nurków ze względu na ich brak dostosowania do pływania pod wodą zachowując oddech zbyt długo. Jest to pośrednia nurek, który jest głównie na ryzyko, którego fizyczna adaptacje w trakcie treningu zaczyna pozwalając takim sportowcem nurkować głębiej i, co ważniejsze, już z każdym nowym nurkowania, często trudno realizacji następnego nurkowania może być śmiertelne.
Artykuł dzięki: