gry karciane android fantasy

HEROSCAPE, inny rodzaj gry wojennej

HEROSCAPE musi być najbardziej niezwykłe rozbudowy systemu miniaturowe wojennych gier na naszej planecie. Ta turowa gra oparta została po raz pierwszy wyprodukowany przez Miltona Bradleya, ale został niedawno wyprodukowany przez Wizards of the Coast.

Ta gra wykorzystuje miniaturowe figurki na pokładzie, który jest graczem stworzony z blokadą sekcje sześciokątne.epo-serwis.pl - wulkanizacja tychy Płytki te pozwalają na nieskończoną liczbę 3 wymiarowych boiskach. Ta gra jest zwiastunem za wysoką jakość płyt gry, ale pomalowane figurki są prawdziwą atrakcją. Istnieje rozszerzenie ustawia dodać dróg, gór, drzew i innych elementów naturalnych i sztucznych.

Gra, w swej istocie, jest walka lub wojna między postaciami w ustawieniach odtwarzacza zaprojektowane i scenariusza. Choć rodzaj terenu i elewacje są zazwyczaj rozszerzona na innych kompletów lub pakiety rozszerzeń, podstawowy zestaw wyposażony we wszystko co potrzebne dla 2-4 graczy i pociągów sugerujący kilka scenariuszy. Postacie są inspirowane z science fiction i fantasy. Postacie są również wyciągnąć z Dzikiego Zachodu, Cesarstwa Rzymskiego, średniowieczu i American History, żeby wymienić tylko kilka. Typowy zespół może składać się z smoków, rycerzy, robotów, Samuraj, i agentów. Możliwości trwać wiecznie.

Aby rozpocząć zabawę, najpierw trzeba zbudować pokładzie odtwarzanych 3D. Zestawy podstawowe i niektóre z większych rozszerzeń zawierać instrukcje pokładzie zestawów, ale większość graczy znaleźć wiele przyjemności w tworzeniu własnej konstrukcji i scenariusz. Łączenie zestawów wzorcowych do większych i lepszych scen i obszarów, a tym samym, co sprawia, że ??gra bardziej ekscytujące.

Teraz gracze wybiorą jednostek używać do zabawy. Jednostka może być pojedynczym bohaterem lub oddział 2 lub więcej znaków. Każda jednostka ma własną kartą "wojsko", które opisują żadnych specjalnych umiejętności i atrybuty dla jednostki. Istnieją cztery typy jednostek, niepowtarzalne, unikalne Hero, Hero Common i Common Squad. Bohaterami są zazwyczaj pojedyncza postać, podczas gdy oddziały są 2 lub więcej. Gracz może mieć tylko jedną niepowtarzalną jednostkę, ale może mieć dowolną ilość wspólnych jednostek.

Gra jest trochę skomplikowane dla młodszej widowni, a obroty nie mogą być opracowane na tutaj, ale zwycięzcą jest, zwykle, gracz, który osiąga uzgodniony cel, jeden gracz obronie, a drugi z kontry, albo często do ostatniego man standing. Jest to najbardziej popularna i zabawny sposób, aby odtworzyć HEROSCAPE!

Jest wiele więcej informacji w tym, gdzie znaleźć najlepsze oferty na HEROSCAPE na wielkim zabawek i gier miejscu o nazwie Toy Titan.

Artykuł dzięki: https://www.nadmorski24.pl/wiadomosci