gry karciane kolekcjonerskie

gry karciane kolekcjonerskie

Chociaż nie może być setki „istotnych czynników”, jeśli zaniedbania pozwanego był jednym z tych czynników, to juror musi odpowiedzieć „tak”..

Co jury nie powiedział, że jeśli odpowiedź „Nie” na to pytanie, to powód odzyskuje żadnych pieniędzy, niezależnie od tego, jak jurorzy mogą nie odpowiedział na pytanie 6.manicure pabianice

Nie Przyczyna = Nie odzyskiwania

PYTANIE 3: Czy Powód zaniedbania?

Podobnie na pytanie 1, jury musi zdecydować, czy powód był zaniedbania. Wiele razy jurorzy są mylone przez to pytanie, bo słyszałem, że ktoś jest częściowo przez zaniedbanie po prostu udział w wypadku. To nie jest prawda, a to nie jest prawo w Wisconsin. Pozwany musi faktycznie obecne dowody, że pokazuje powoda było zaniedbanie. Jazda w dół drogi w samochodzie i przestrzeganie zasad ruchu drogowego nie jest samo w sobie stwierdzenie, że powód był zaniedbania.

gry karciane kolekcjonerskie

Pytanie 4: Czy zaniedbania powoda przyczyną jej obrażenia?

Jeśli odpowiedzi jury pytanie 3 „tak”, to muszą odpowiedzieć na to pytanie. Te same rozważania powinny być brane pod uwagę, jak przy udzielaniu odpowiedzi na pytanie 2. Jeżeli powód był rzeczywiście zaniedbania, a następnie jury musi ustalić, czy zaniedbania powoda spowodowana któregokolwiek z jej ran. Jeśli odpowiedzi jury pytanie 3 i 4 pytań „tak”, to oni mogą przypisywać procentowe zaniedbania każdej partii.

PYTANIE 5: Przypisanie do każdej ze stron takiego odsetka lub części 100%, co znaleźć można przypisać do każdej ze stron:

Jurorzy często skarżą się, że kwestia ta wymaga nic więcej niż spekulacje z ich strony, ale jednak prawo Wisconsin wymaga jury na nie odpowiedzieć. Jury musi przeznaczyć procent zaniedbania każdej partii, a ta wartość procentowa musi być równa 100%. Jury nie powiedział konsekwencje ich odpowiedź.

Wisconsin następująco zmodyfikowany porównawczą regułę błędu, co oznacza, że ??szkody powoda, jak określono w pytaniu 6, zostanie zmniejszona o procent winy nadana powoda w odpowiedzi jury na pytanie 5.
Artykuł dzięki: