gry karciane hearthstone

gry karciane hearthstone

Podatek od nieruchomości – podatek Mapy, Nieruchomości, Nieruchomości Zwolnienia podatkowe Tax Lien i wiele więcej informacji

Historia podatku od nieruchomości i podatku od nieruchomości może być wstecz do kolonialnej Ameryce. Teren został opodatkowany na zasadzie per-hektarowej aż do XIX wieku, kiedy klauzule jednorodności zostały przyjęte w celu ochrony osadników.Kasety kominkowe Edytuj Klauzule jednorodności wymagają obecnie, że własność być opodatkowane w zależności od jego wartości.

Illinois była pierwszym krajem, który przyjmie tę klauzulę, a niektóre kraje, takie jak Tennessee przyjęte dodatkowe przepisy, które zwolnione produktów wyprodukowanych z gleby i do tysięcy dolarów majątku osobistego. Wybierani urzędnicy oszacowania wartości rynkowej nieruchomości, zbieranie należnych podatków i włącz pieniądze w celu właściwego rządu (okręgów szkolnych, specjalne dzielnice dla ochrony przeciwpożarowej, nawadnianie, itp).

Dopiero w 1907 roku, że Narodowe Stowarzyszenie podatkowa powstała, i oświadczył, że wyszkoleni specjaliści wykonują wszystkie oceny nieruchomości dla celów podatkowych. Regulacja ta wykopy pod fundamenty milicz ograniczona faworyzowania i promować równość.

gry karciane hearthstone

PROPERTY Asesor i nieruchomości TAX MAPY

W dwudziestym pierwszym wieku, rządy stanowe bardziej zależeć od dochodów i podatków z tytułu sprzedaży niż w podatku od nieruchomości dla finansowania. Samorządy nadal polegać na niewielki procent podatku od nieruchomości do generowania przychodów. Ocenę podatkowy opiera się na wartości budynku i wartości gruntu, które zajmuje. Oceniająca utrzymuje dokładne „Mapy podatkowych”, które identyfikują poszczególne właściwości, aby upewnić się, że nie są opodatkowane więcej niż raz.

Wszelkie ulepszenia wprowadzone do struktury lub ziemi zostaną odnotowane na tych mapach. Metody stosowane do obliczania wartości nieruchomości uległy zmianie od czasów kolonialnych.
Artykuł dzięki: