gry karciane do wydrukowania

gry karciane do wydrukowania

Instrukcje Wisconsin Jury w tym zaniedbania, bo i procent winy

W Wisconsin Prywatny Trial Injury Lawyer, jednym z najczęstszych skarg słyszę od sędziów po to przypadek, że są one zdenerwowany i sfrustrowany nie powiedziano o konsekwencjach ich odpowiedzi na pytania w ostatecznej formie wyroku. W Wisconsin, prawo uniemożliwia sędzia lub prawników zaangażowanych w sprawę wyjaśnić w języku prostym, efekt jurorów odpowiedzi na ostateczny wynik sprawy.

Przykładem postaci klasyfikacji bezpieczeństwa obrażeń jest następujący:

Pytanie 1: Czy Pozwany zaniedbania? Jeśli odpowiedź na pytanie 1 jest „tak”, a następnie odpowiedzieć na pytanie 2, w przeciwnym razie przejdź do pytania 3.

Pytanie 2: Czy zaniedbania pozwanego przyczyną urazów powoda? Niezależnie od tego, w jaki sposób odpowiedział na pytanie 1 lub 2, odpowiedzieć na pytanie 3.

PYTANIE 3: Czy Powód zaniedbania? Jeśli odpowiedź na pytanie 3 brzmiała „tak”, a następnie odpowiedzieć na pytanie 4, w przeciwnym razie przejdź do pytania 5.

Pytanie 4: Czy zaniedbania powoda przyczyną jej obrażenia? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na pytania 1-4, a następnie odpowiedzieć na pytanie 5, w przeciwnym razie przejdź do pytania 6.

PYTANIE 5: Przypisanie do każdej ze stron takiego odsetka lub części 100%, co znaleźć można przypisać do każdej ze stron:

Pozwany _________% Powód _________% RAZEM = 100%

PYTANIE 6: Jakie Suma Will Racjonalnie Kompensacja powoda Na jej obrażenia? Wypełnij odpowiednie ilości:

Wcześniejsze medyczne rachunki $ ___________ Przyszłe rachunki medyczne $ ___________ Past utracone zarobki $ ___________ Future Utrata zdolności do pracy zarobkowej $ ___________ Past ból, cierpienie Niepełnosprawność $ ___________ Future ból, cierpienie Niepełnosprawność $ ___________

Poniżej przedstawiono omówienie konsekwencji, że wynajem osuszaczy poznań każde pytanie Jury odpowiedź może mieć w przypadku szkód osobowych.

Artykuł dzięki: