gry karciane dla jednej osoby

gry karciane dla jednej osoby

Boże Narodzenie Lekcje z owczarków

I porodziła syna swego pierworodnego; i owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie. W tej samej okolicy przebywali niektórzy pasterze zatrzymujący się w polu i trzymali straż nocną nad swoją trzodą. I anioł Pański stanął nagle przed nimi, a chwała Pańska zewsząd ich oświeciła; i były strasznie przestraszony. Lecz anioł rzekł do nich: "Nie bójcie się, bo oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu, bo dziś w mieście Dawida nie został narodził się wam Zbawiciel, którym jest . Chrystus Pan to będzie znakiem dla was: znajdziecie niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie ". I nagle pojawił się anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami,

"Chwała Bogu na wysokościach,

A na ziemi pokój ludziom Jego upodobania ".

Gdy aniołowie odeszli od nich do nieba, pasterze zaczęli mówiąc do siebie: "Pójdźmy do Betlejem prosto wtedy, i zobaczyć, co się tam wydarzyło, który Pan uczynił nam znane." Weszli więc w pośpiechu i trafiły do ??Maryi i Józefa, i dziecko, gdy leżał w żłobie. Gdy widzieli tego, zrobili znane stwierdzenie, które kazano im o tym Dziecięciu. A wszyscy, którzy to słyszeli dziwili się temu, co powiedział im przez pasterzy. Lecz Maryja zachowywała wszystkie te sprawy i rozważała je w swoim sercu. Pasterze wrócili, wielbiąc i wysławiając Boga za wszystko, wiadomości Rumia co słyszeli i widzieli, jak było powiedziane.

gry karciane dla jednej osoby

Łukasza 2: 7-20 (NASB)

Pasterze

W okresie Bożego Narodzenia lubię czytać historię danej nam w Ewangelii Łukasza. Opowiada o historii dając podświetlenie pasterzom, którzy obserwowali nad swoją trzodą w nocy. Nie wiemy, ilu ich było, ale obraz trzech do pięciu pasterzy owiec.

Zauważyłem pasterze zrobił trzy rzeczy, w tym przypadku, że wierzę zrobi nam wszystkim dobrze postępować.

Artykuł dzięki: Szafy Wrocław