gry karciane ccg online

gry karciane ccg online

Wywiad jest złym prognostykiem Występ przyszłej pracy

Jestem obecnie czytania wspaniałej książki „Thinking Fast and Slow” przez Daniel Kahneman, psycholog izraelsko-amerykański i laureat Nagrody Nobla. On jest znany z pracy nad psychologią oceny i podejmowania decyzji. Znów czytanie pracy Kahneman za potwierdziła dlaczego rozmowa o pracę jest tak niebezpieczne narzędzie rekrutacji.

Wszystkie organizacje użyć wywiadu twarzą w twarz przy wyborze nowych pracowników. Istnieje wiele rodzajów wywiadów od luźno zorganizowanych konwersacyjnych wywiadów, wysoce ustrukturyzowanych wywiadów. Niektóre tkaninydarpol.pl/pl/c/Tkaniny-sukienkowe/71 organizacje użyć wywiadu telefonicznego pierwszy sprawdzić szczegóły w uzupełnieniu do wniosku aplikacyjnym jako narzędzia przesiewowego. Takie postępowanie pozwala zmniejszyć listy kandydatów.

Najbardziej popularna jest niestrukturalnych wywiad wywiad. Jest wysoce zawodne i ryzykuje wywiad z prośbą pytania, które nie są prawnie uzasadnione. Niestrukturalnych wywiady nie są spójne i niezwykle otwarta na osobiste uprzedzenia – więcej na ten temat wkrótce.

Niestrukturalnych wywiad zajmuje najniższy z dowolnego narzędzia wykorzystywanego w procesie selekcji, ale jest to najbardziej popularny! Ważność niestrukturalnych wywiad jest pomiędzy .05 i .15 – to znaczy, co najlepsze, około jedna na sześć wywiadów będą dokładne w określeniu „prawdziwego” człowieka. Są to bardzo słabe statystyki, kiedy wkładacie koszt rocznej pensji na linii.

Celem wywiadu jest zebranie informacji, które pokaże, na ile wnioskodawca posiada wiedzę, umiejętności i umiejętności poszukiwane na roli. odpowiedzi wnioskodawcy na pytania wywiadu będzie przekazywać te informacje. Skuteczna więc rozmowy zależy od rodzaju pytania, które zostały zadane i jak są one interpretowane i oceniane.

Nie stosować niejasne, niestrukturalnych pytania, takie jak:

Artykuł dzięki: